Whatsappta GIF Dönemi Devrede

Dünyanın en çok kullanılan sosyal paylaşım platformu Whatsapp’ta artık yeni bir dönem daha başlıyor. Kullanıcılarını memnun edebilmek adına sürekli bir yenilik peşinde olan firma, bu sefer de GIF dosya desteğini ortaya çıkardı. Buna göre artık kullanıcılar Whatsapp üzerinden dolaylı yollardan GIF dosyalarını gönderebilme şansına sahip olacak. GIF paylaşma uygulamasını da artık Whatsapp kullanıcıları kullanmaya başlayacak. Dünyanın bakıldığında en çok kullanılan iletişim platformu artık GIF dosyalarını kullanılmaya açık hale gelmiş oldu. Fakat bu destek şimdilik whatsapp için kullanıma hazır hale getirilmeye başlandı. Aynı zamanda Whatsapp’ta kullanıcıların GIF dosyalarını göndermeleri de henüz uygulama içerisinde başlanılmamıştır. Şu anlık bir başka üçüncü bir parti aracılığı ile GIF dosyaları gönderilmektedir.

Artık Gif Gönderilebilecek

Whatsapp cephesinden GIF dosya uygulamasının tam olarak ne zaman kullanılacağına yönelik tam bir bilgi yok. Ancak son gelişmelere göz attığımız da ise GIF desteğinin aktif durumu çok yakın bir süreç içerisinde geçeceğini de göstermektedir. GIF desteğinin ise en kısa zaman dilimi içerisinde tüm kullanıcılar tarafına sunularak yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanması bekleniyor. Whatsappta GIF uygulaması artık Whatsapp kullanıcılar tarafından da sabırsızlıkla beklenen en son yenilikçi gelişmelerin de başında yer alıyor. GIF desteği Whatsapp cephesinden güncellenmeye başlandığı andan itibaren ise kullanılmaya başlanacak.

GIF desteğinin yanı sıra Whatsapp sosyal paylaşım platformu ile yapılacak daha başka yeniliklerin olup olmadığı da doğal olarak whatsapp kullanıcıların son dönem de en ok merak ettiklerinin başında yer alıyor. Şu ana kadar GIF uygulamasının gelmesinin dışında farklı yenilik sızıntıları ortalıkta dolaşmamaktadır. Yeni güncellemeler geldiği vakit ise sosyal medya ağlarında sızmaya başlayacaktır. GIF uygulamasını kullanmak isteyen kullanıcılar için uygulamanın kullanılabilirliği konusunda tam olarak bir tarih söz konusu olmasa da kısa zaman içerisinde GIF uygulamasının devreye girmeye başlanacağı belirtiliyor. Whatsapp kullanıcıları daha çok beklemek zorunda kalmadan en kısa zaman dilimi içerisinde GIF desteğini uygulamalarında kullanarak yararlanma şansına sahip olacak. Üstelik daha pek çok güncellemelerde yakın zaman içerisinde whatsapp kullanıcıları için gelmeye başlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir