Vivo V3 Fiyatı Belli Oldu!

Vivo V3 Fiyatı ile Kavga Çıkarmaya Geliyor

Yeni nesil akıllı telefonlar içerisinde yer alan Vivo V3, teknoloji severlerin son dönem de fazlası ile ilgi duyduğu teknolojik ürünlerin başında yer alıyor. Oldukça iddialı olan telefonun şık ve tasarımının yanı sıra fiyatı da mutlu eden cinsten. Özellikle büyük teknoloji üreticilerin uykusunu kaçırmaya neden olacak Vivo V3 fiyatı, şimdiden sosyal medya da en çok konuşulanlar arasında yer almaya başladı. Dünyanın en iyileri arasında 5.ci sıraya yükselen Vivo, Avengers filmine sponsor olarak adını global pazarda da kısa zaman içerisinde duyurma başarısı göstermişti. Bakıldığında ürünün bu denli ilgi odağı haline gelmesinin altında yatan en temel sebeplerden birisi de şüphesiz duyan hemen herkesin şaşırmasına neden olacak fiyatı ilk olarak akla geliyor. Vivo V3’ün fiyatını merak eden teknoloji düşkünleri için ise ürünün pazarda 225 dolardan satılacağının altını çizmek isteriz.

Özellikle Vivo V3 Ürünü hem Afrika da hem de Avrupa’da büyük bir ilgi odağı haline dönüşerek satışlarında patlamasına neden oldu. Telefonun özelliklerine göz attığımız da ise 5 inç özelliğinde olan cep telefonu, IPS LCD Ekran Snapdragon 616 yonga seti 32 GB Hafıza 3 GB RAM  özelliğinin yanı sıra 13 megapiksel arka, 8 megapiksel ön kamera 2550 mah pil gücüne de sahip olması kullanıcılarında mutlu olmasını sağlıyor. Akıllı cep telefonun metal malzeme yapısı da tüm dikkatlerin doğal olarak üzerine çevrilmesine de zemin hazırlıyor. Her konuda tam bir beğeni toplayan ürün, şimdiden Pazar alanı içerisinde büyük teknoloji firmaları ile kızışan bir rekabet ortamı içerisine girmesine de neden olacak. Oppo iştiraklerinden biri olan Vivo V3’le artık hem uygun fiyatlı hem de son derece modern bir teknolojiye adım atmanız da mümkün olacak.

Her geçen gün beklentileri daha da fazla yukarıya çıkartma başarısını gösteren şirket şimdiler de ise en uygun fiyatlı ürününü piyasaya sunarak adeta kavga çıkartmaya zemin hazırlıyor. Üstelik en son yeni ürünün fiyatı ise 225 dolar gibi çok cüzi bir rakama sahip olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir