Vestel’in Venüs Aksesuarlarında Ucuzlama

Türkiye’nin sevilen markalarından biri olan Vestel, akseuarları ile ilgili ucuzlama yoluna gitme kararı aldı. Venüs modeli için üretmiş olduğu aksesuarlarını artık tüm teknoloji alıcıları da normalden daha uygun fiyatlarla satın alma şansına sahip olacak. Vestel’in Venüs için çıkartmış olduğu aksesuar sayesinde ise telefonunuzu daha verimli bir şekilde kullanabileceksiniz. Bu yüzden bu tür aksesuara ihtiyaç kullanıcılar tarafından daha bir rağbet gösterilirken Vestel kısa bir süre öncesinde aksesuarlarla ilgili olarak yeni bir gelişmeye de imza attı. Vestel’in Venüs Aksesuarlarında Ucuzlama yapılacağı sosyal medya aracılığı ile tüm Venüs teknoloji kullanıcılarına iletildi.

Taşınabilir batarya, OTGkablo ve Venus V3’e özelcüzdanşeklindekılıf gibi daha pek çok hoşa gidecek avantajlı ve bir o kadar da uygun fiyatlı güzelliklerle müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor. Bu sayede artık Venüs aksesuarlarını daha uygun fiyattan satın almanın mutluluğunu da bir an önce fazlasıyla yaşamaya başlayacaksınız. Üstelik Vestel satış noktalarında gümüş ve beyaz renklerin yanı sıra altınrengi de tüketicilere sunulmaya devam edecek.

İstediğiniz renk özelliklere sahip olan şık ve bir o kadar da kullanışlı aksesuarlarla telefonlarınızı daha verimli şekilde kullanma şansına da sahip olacaksınız. Üstelik led şarj göstergesi, dahili micro USB şarj kablosu yer aldığı Vestel taşınabilir batarya da Vestel satış noktaları aracılığı ile tüketicilere indirimli fiyatlar eşliğinde sunulacaktır. 5.000 mAH 49 TL ve 10.000 mAH seçenekleri ile Vestel kullanıcılarına sunulan ürünün fiyatı ise Vestel firması tarafından 79 TL olarak açıklandığının altını çizmek isteriz. Kısaca Vestel kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayabilecek her türlü aksesuar seçeneklerine Vestel satış noktasında tutarken fiyatlarda da yüzü güldürecek bir indirimi de gerçekleştirmiştir.

Vestel’in gerçekleştirmiş olduğu bu yüz güldürücü girişimi sayesinde artık vatandaşlarında ilk iş olarak bekleme yapmadan Vestel satış noktalarına giderek en uygun fiyatlarla ihtiyaçlarını karşıladıklarını söyleyebiliriz. Venüs aksesuarları ile artık en makul fiyatlar aracılığı ile Vestel kullanıcıları ihtiyaçlarını karşılayabilmenin de mutluluğunu en güzel şekilde yaşamaya başlayacaktır. Vestel daha pek çok yeniliklerini de duyurmaya hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir