Turkcell’den Bir İlk Geldi (Paycell)

En çok tercih edilen operatörlerin başında ki Türkcell, yeni bir ilke imza attı. Paycell olarak hizmet verecek olan firma, ödemelerde kolaylık tanıyor. Turkcell müşterilerinin özellikle ödeme konusunda sıkıntı yaşamaması ve tam aksine kolaylıktan faydalanması için Paycell ödeme hizmetlerini devreye soktu. Turkcell Ödeme Hizmetleri bundan sonra BDDK’dan lisanslı bir ödeme kuruluşu olarak hizmet vermeye başlayacak. Bu duyurulan hizmet kanalı ise Turkcell müşterilerinin de mutlu olmasına zemin hazırladı. Paycell markası altında hizmet ağını daha geniş yelpazeye götürmeye kararlı olan Turkcell müşterilerini daha nasıl mutlu edebilirim düşüncesi içerisinde yer alıyor. Bu sayede hem Turkcell abonelerine hem de diğer müşterilere de üst düzey bir hizmet verme şansına sahip olacak.

Turkcell Paycell Markası

Turkcell baktığımız da yeni gelişmişlikleri dünyamıza kazandıran ve teknolojiyi de en dipten yaşayan bir marka konumundadır. Paycell işlemlerini devreye sokmasıyla birlikte Turkcell kullanıcıları da kart verilerini paylaşma gereği duymadan tek tıkla kolay yoldan alışveriş yapabilme özgürlüğüne sahip olacaktır. Normal şartlarda alışveriş yapılırken kredi kartı güvenlik bilgileri de kullanıcılar tarafından oldukça sorun oluyordu. Böyle bir sorunla karşı karşıya kalmamak adına Turkcell ilk öncellik olarak Paycell güvenli alışveriş yapma yollarını da ortaya çıkarmış oldu. Turkcell Paycell Markası duyurumu Turkcell web sayfası üzerinden de tüm Turkcell müşterilerine de duyuruldu. Aynı zamanda bunlarla da sınırlı kalınmayarak istenirse de Turkcell kullanıcıları hiçbir tanımlama yapmasına gerek kalmadan Turkcell faturalarına veya TL bakiyelerine yansıtarak gönül rahatlığı ile ödeme yapabilme kolaylığına erişecektir.

Yapılan bu yenilikçi hizmet Turkcell kullanıcıların hem daha fazla firmaya güven duymasına hem de daha fazla Turkcell kullanıcısının da artmasına zemin hazırlayacağını gösteriyor. Ayrıca Turkcell numara sorgulama işlemi de bir o kadar kolay ve kullanışlı hale geliyor. Müşteri bazını daha fazla genişletme hedefinde olan Turkcell tüm bu yenilikçi hizmetleri ile sınırlı kalmayarak daha pek çok yenilikleri de kısa zaman içerisinde duyuracağının sinyallerini de vermiş oldu. Buna göre Turkcell kullanıcıları hemen hemen her istediklerine kavuşurken diğer yandan da alışveriş yaparken güven sıkıntısı yaşama sorunlarına son verme şansına sahip olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir