Teknoloji Bakkalı İlk Yazımız

Selam Arkadaşlar! Teknoloji dünyası hepimiz için merak tüneli görevi görmektedir. Bu tünel bizlere daha kaliteli ve konforlu bir hayat yaşamamız için imanlar sağlamaktadır. Teknoloji ile iç içe olan hayatımızda artık bu teknoloji tünelinden nasıl geçiyorsak o şekilde de neyin nasıl olduğunu öğrenmeden geçmemeliyiz.

An itibariyle Teknoloji Blogumuzu sizler için yayına almış bulunuyoruz. Sizler için olduğu kadar da kendimiz için aılan bu blog bizlere her yazılan yeni yazıda yeni bilgiler öğrenme imkanı sunacaktır. Bireysel olarak temel prensibimiz her gün 1 adet yeni bilgi öğrenmeyi kendimize şiar edinmiş bulunmaktayız.

Teknoloji Bakkalı Nedir?

Teknoloji bakkalı bir Teknoloji Blogudur. Teknoloji blogu olarak belki periyotlarda sizlere bilgi edinebileceğiniz makaleler, test edilmiş cihaz özellikleri, web teknolojisi, seo, yazılım gibi konularda bilgi verme gayretinde olacak bir blog olacaktır. Blogdaki temel amaç siteye yazar olarak hizmet veren herkes sizlere bilgi vermek için yazacağı yazıları önce araştırıp daha derinlemesine bilgi edinecek ve daha sonra sizlere makale yazarak bu konuda hem tam donanımlı olarak sizden gelen soruları net olarak cevaplandıracak hem de kendisi yeni yeni bilgiler öğrenecektir. Teknoloji Bakkalı blog sitesi bu esas üzerine kurulu bir blog sitesidir.

Teknoloji Blogumuzda Neler Olacak?

Şuan için başlangıç aşaması olarak hedefimiz mümkün oldukça günlük hayatta kullandığımız teknolojik ürünleri kullanım, avantaj ve dezavantaj, fiyat açısından araştırmak olacaktır.

En çok hangi ürün ne kadar, nereden daha ucuza sağlayabiliriz gibi bilgiler olacaktır. Buna örnek olarak kendi kullandığım telefonum Vatan Bilgisayar’da 800 tl iken arkadaşımın e-Ticaret sitesinden 680 tl’ye temin etmiş olmam örnek verilebilir.

Web teknolojileri alanında ise SEO, kullanılan hazır sistemler, Scriptler gibi bilgiler olacaktır.

Kullanım açısından teknoloji mobil kullanıma doğru hızla ilerlemekte ve büyük bir yolda kat etmiş bulunmaktadır. Bu nedenle Teknoloji Bakkalı olarak mobil ürünler ve mobil teknoloji alanında bilgi paylaşma konusunda şuan ki planımızı oluşturuyor olacağız. Bu açıdan yayınlanacak yayınlarımız da daha çok mobil ve web alanın da olacak. Yani Mobil Teknoloji ve SEO bilgileri içeren içerikler sizleri bol bol bilgilendirecektir.

 

 

 

 

Teknoloji Bakkalı İlk Yazımız” için bir yorum

  • 27 Haziran 2016 tarihinde, saat 08:33
    Permalink

    ilk yazınız çok güzeldi umarım bundan sonraki yazılarınız da bu kadar okuması zevkli olur, teşekkürler.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir