Sepetli Platform

Sepetli Platform 30 Metre Kiralama

Sepetli platform çeşitleri günümüzde birçok alanda kullanımı gerekli olan makinelerdir. Teknolojik açıdan donanımı yüksek bu cihazlar size beklendiği şekilde taşıma hizmeti sağlar. Üstelik bunu taşınacak malzemeye gerek kalmadan sağlar.  Yani firmamıza başvuru yaparak donanımlı araçlardan faydalanabilirsiniz. Firmamız, sektörde tecrübeli bir isim olarak tüm beklentilerinize yanıt verecektir. Müşteri memnuniyeti, kurumsal prensipler epey önemlidir. Hizmet kalitesi firmamız açısından dikkate alınan bir konudur.

30 Metre Sepetli Platform

Kiralık sepetli platform çeşitleri epey fazladır.  Bunlardan en yaygın kullanılan türlerden 30 metre sepetli platform, uygun fiyatlar ve avantajlı kiralama fırsatları ile firmamızdan temin edilebilir. Toplamda 30 metre kadar yükseğe çıktığı bilinen bu makine, 480 kg yük taşıyabilmektedir.  Ağırlığının üzerinde taşıma olmaması, kullanıcıların sıkıntı yaşamaması bakımından önemlidir. Aksi halde aşırı yüklemede araç bozulabilir ve istenmeyen kazalar olabilir. Aracın diğer teknik özelliklerine bakıldığında iki yöne 65 derece dönebilen sepet olduğu fark edilecektir.  Hareketinin pratik olması diğer bir avantajdır. Zaman açısından size avantaj sağlar.  İstenen yüksekliğe çıkması bu açıdan kısa sürede gerçekleşir.  30 metre sepetli platform güvenlik standartlarına uyum sağlar. 220 ve 380 volt elektrik tesisatı dışında su tesisatında da kullanılabilir. Bakım, temizlik, onarım, yıkama, işlemlerinde de son derece uygun şekilde sonuç alınabilir. Aylık yıllık ya da daha kısa süre için saatlik günlük kiralamalar olabilmektedir. Bunlardan hangisi sizin için uygunsa firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

43 Metre Sepetli Platform

43 metre yukarı çıkabilen bu platform çeşidi ağırlık taşıma kapasitesi bakımından diğer 30 metre olanla aynıdır. Yani 480 kg taşıyabilir. Kendi sınıfında en yoğun etkiye sahip bu makine, dönme açısında 65 derecelik hareket kabiliyetine sahiptir. En kısa sürede istenen yüksekliğe ulaşabilir ve işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.  Bu donanıma sahip araçlarda güvenlik standartlarına uyum görülür. Fiyat açısından da epey uygun olduğu söylenebilir. Kendi ihtiyacınıza göre istediğiniz süre zarfında bu makineyi kiralayabilirsiniz.  Eğer yıllık kiralama olacaksa ve daha ucuza fiyatlar almak istiyorsanız bu durumda teklif isteyebilirsiniz. 43 metre sepetli platform kiralama için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir