Motorsiklet Tutkunları için Tişört Örnekleri

Günümüzde çok yaygın olarak kullanılan tişörtler, yaz aylarında tercih edilen rahat gündelik sade ve her kesimden insanın ulaşabileceği bir yapıdadır. Tişörtler daha çok Beyaz ve siyah olarak tercih edilmek ile birlikte renk renk de kullanılmaktadır. Hatta bu klasikleşmiş tişörtlere hareket ve özgünlük katmak adına çok basit yöntemler ile günlük hayattan sıyırıp özelleştirilmektedir. Çeşitli yazılar, resimler, semboller bunlardan bazılarıdır. Her kesimden insanlardan bahsedecek olursak bazıları cıvıl cıvıl böcekli çiçekli olmayı isterken bazıları sade dikkat çekmeyen ufak baskılı tişörtleri tercih eder. Bazıları da vardır ki siyah tutkunudur ve siyahtan asla vazgeçemez. Onun zıttı olan beyazla kombinlemek ise hoşuna gider. Bu tarz kesim insanlar televizyon dizilerinde ve filmlerde de gördüğümüz gibi havalı, motorsikletinden inerken kasketini çıkaran ve saçlarını dağıtarak göz kamaştıran tiplerdir. Motosiklet tutkunları için baskılı tişört modelleri  genellikle deri çeket ile kombin yapılanlardandır. 

Motosiklet tutkunları için baskılı tişört modelleri genellikle siyah renkte ve üzerine beyaz renk işe işlenmiş baskılardan oluşmaktadır. Bu baskılarda genellikle kuru kafa, motosiklet, bisiklet vb tarzlar yer almaktadır. Asi ruhlu gençlerin, yıllara meydan okuyan amcaların ve artık kadın, erkek demeden gönlünü motora kaptırmış kişilerin tek tercihi olan motorcu baskılı tişörtler ile toplumda kendi tarzınızla yerinizi alabileceksiniz.

Özel baskılı tişörtünüz uzun kollu, kısa kollu ya da kopşonlu seçenekleri ile hatta siyah ve beyaz tişört üzerine baskısı gerçekleştirilmiş modeller bulunmakla birlikte sevilen tarzıyla small bedenden XL büyük bedene kadar herkesin giyebileceği motorcu tişörtler, motor kullanmayanlar tarafından da tercih edilmektedir.

Motorcu tişört çeşitlerinden bazıları şunlardır;

Harley Davidson Tişörtleri

Yamaha Tişörtleri

Xmax Tişörtleri

BMW Tişörtleri

Yamaha Tişörtleri

Vespa Tişörtleri

Grandprix Tişörtleri

Ducati Tişörtleri

Honda Tişörtleri’dir.

Baskılı tişörtlerde aranması gereken en önemli özelliklerden biri de nefes alıyor olmasıdır. Çünkü tişörtlerin baskılı yerleri bir kalıp gibi durabilmektedir ve özellikle yaz aylarında da bizi rahatsız edebilmektedir. %100 pamuk olması da tercihler arasında olmalıdır. Ve en önemlisi tarzım ile var olmalıyım diyorsan motorcu tişörtler tam sana göre!

Devamı ve daha fazla baskılı tişört modelleri için www.tshigo.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir