Line Nedir Özellikleri Nelerdir?

Line ücretsiz konuşma ve mesajlaşma uygulamasıdır. Line uygulamasının birçok farklı özlliği bulunmaktadır. Line uygulaması ücretsiz olarak Line indir yolu ile cihazlara yüklenebilir ve ücretsiz olarak kullanılabilir. Line uygulaması sadece akıllı telefonlarda değil tablet ve bilgisayarlar da kullanılabilmektedir.

Line uygulamasında Timline özelliği ile arkadaşlarınızın durumunu beğenebilir ve yorum yapabilirsiniz. Line uygulamasında 10 binden fazla ifade seçeneği ile duygularınızı ifade edebilirsiniz. Line stickerları oldukça eğlenceli seçenekler sunmaktadır. Line uygulamasında fotoğraf, video, sesli mesaj ve konum paylaşımı yapabilirsiniz. Line uygulamasını isterseniz telefon numaranızı belirtmeden bir id numarası ile de kullanabilirsiniz. Mesajlaşmada şifreleme özelliği ile mesajlarınızı gizleyebilirsiniz.

Line Nasıl Kullanılır?

Line kullanmak oldukça kolaydır. Line uygulamasını cihazınıza indirdikten sonra ister telefon numaranız ile ister belirlediğiniz bir id numarası ile iletişim kurmaya başlayabilirsiniz. Kişi listenizdeki kişiler ve Line uygulamasına sahip kişilerle iletişim kurabilirsiniz. Başkaları sizi ekleyebilir siz de başkalarını ekleyebilirsiniz. Başkalarının sizi eklemesini istemiyorsanız ‘başkalarının eklemesine izin ver’ durumunu pasif hale getirebilirsiniz.

Line kullanırken arkadaşlarınızın durumlarını görebilir beğeni ve yorum yapabilirsiniz. Line indir seçeneği ile uygulamayı indirdiğinizde Line kullanıcısı olan diğer kişilerle de iletişim kurabilirsiniz. Line’da mesajların okundu özelliği bulunmaktadır. Yani mesajlar okunduğunda siz okundu olarak görebilirsiniz. Line birçok dfarklı özelliği ile popüler bir ücretsiz iletişim uygulamasıdır.

LINE, istediğiniz her an ve her yerden 24 saat boyunca tamamen ÜCRETSİZ bir şekilde mesaj gönderme ve arama yapabileceğiniz bir mobil uygulamadır.

Kaynak: http://www.lineindir.com/line-nedir-nasil-kullanilir/

Line Ücretli Midir?

Line ücretsiz bir iletişim uygulamasıdır. Line indir yolu ile ücretsiz olarak indirilebilir. Line yüklemek ve kullanmak ücretsizdir. Line uygulaması internet üzerinden kullanılan bir uygulamadır. İnternet olan her yerde kullanılabilir. Line’da istediğiniz paylaşımları yapabilirsiniz. Fotoğraf, video, yazı, konum bilgisi gibi tüm paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Line ücretsiz bir iletişim uygulamasıdır. Sesli mesaj, konuşma, mesajlaşma gibi tüm iletişim durumlarını ücretsiz olarak yaşayabileceğiniz olanaklar sunar. Line’ın kendine özgü özelliklerinin bulunması popüler olmasını sağlamıştır. Line uygulamasında telefon numarası kullanmak da şart değildir. Belirlenen bir id numarası ile iletişim kurmak mümkündür. Birçok özelliği ile Line uygulaması oldukça yaygın bir iletişim uygulamasıdır. Ücretsiz olarak Line indirebilir ve ücretsiz olarak paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

 

 

Line Nedir Özellikleri Nelerdir?” için bir yorum

  • 22 Ekim 2017 tarihinde, saat 14:06
    Permalink

    Line ile karşı tarafta mesaj yollayabılırmıyım normal sms olarak lıne uygulaması karsıdakı kısının telefonunda olmazsa normal sms yollayabılırmıyım

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir