LG G Stylo İncelemesi

Genel Özellikleri

LG G Stylo Jenerasyon bakımından 4 G’ye mensup olmaktadır. Telefon boyutları 142.1 x 70.1 x 7 mm olmaktadır. İncelik bakımından ise 7 mm kadardır. Kütlesi ölçüldüğü zaman 163 gr gelmek durumundadır. 4 tane renk seçeneği vardır. Bu renkler ise titanyum rengi ve de  beyaz rengtir. İşletim türü olarak Android OS v 5. 0. 2 yani lolipop türü kullanılmaktadır. SAR olarak ise yani özgün emilim oranı olarak ise SAR AB 0.306 W / kg yani kafa 0.409 W / kg yani vücut  ağırlığı olmaktadır.

Ekran Özellikleri

Ekran tipi olarak Super amoled kullanılmaktadır. Ekran büyüklüğü 5. 1” kadardır. Ekran çözünürlüğü olarak 720 x 1280 kadardır. Pixel yoğunluğu anlamında 576 ppi kadar olmaktadır. Ekran renk sayısı 16 M renk kadardır. Dokunmatik ekran kapasitif özellikli olmaktadır. Çizilmez cam ekran ise Corning Gorilla Glass 3 özelliğindedir.

Bellek Özellikleri

Disk kapasitesi olarak 32, 64 ya da 128 Gb olmaktadır. Arttırılabilir hafıza durumu yoktur. RAM boyutu ise 3 Gb kadardır.

Bağlantı Özellikleri

3 G indirme hızı, 3 G karşıya yükleme, 4 G indirme hızı , 4 G karşıya yükleme özelliklerini barındırır. Taşınabilir wi-fi özelliği vardır. Blutooth anlamında v 4.0 özelliktedir. NFC bulunmaktadır.

Ses Özellikleri

Uyarı türleri olarak titreşim, mp3, wav zil sesleri mevcut durumdadır. Hoparlörü vardır. 3.5 mm jack özelliği mevcut olmaktadır.

Bütün bu özellikler bu harika telefon ile sizlerle buluşmakta ve de hayatınıza renk katmaktadır.

Donanım Bilgileri

4 + 4 yani 8 çekirdekli olmaktadır. Grafik işlemci özelliği bağlamında mali  – t760 etkin olmaktadır. Sensörler bakımından ivme ölçer, jiroskop, yakınlık sensörü, pusula, barometre, jest, kalp hızı, parmak izi özellikleri mevcut durumda olmaktadır.

Kamera Bilgileri

Kamera flash özelliği vardır. Fotoğraf çözünürlük durumu 16 MB kadardır. 5 MP ön kamerası mevcut olmaktadır. Görüntülü konuşma özelliği 4G ve de Wİ-Fİ ile söz konusu olma durumundadır.

Bütün bu harika özellikler ile bu telefona sahip olup hayatınıza daha da fazla bir şekilde renk katabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir