Kentsel Dönüşümde Namık Ziya Mescioğlu Farkı!

Bursa’da artan kentsel dönüşüm projeleri hakkında kamuoyunu bilgilendiren İMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Namık Ziya Mescioğlu, bu toplantıda sektördeki markaların üst düzey yetkilileriyle bir araya geldi.

 

İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş Adamları Derneği İMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mescioğlu, sektördeki bağın güçlenmesi için yetkilileri ve çalışanları bir araya toplamaya devam ediyor. Markaların birbirini tanıması ve oluşan sinerjinin hem Bursa’ya hem de Türkiye’ye destek vermesi amacıyla gerçekleştirilen toplantılarda yeni işbirlikleri sağlanıyor.

 

İMSİAD’ın yeni dönemdeki projelerine de parmak basan Başkan, inşaat sektörünün yaşadığı sorunları masaya yatırarak yine sektör içinden kalıcı çözümler bulmak için çalışmalar yapıyor. Bursalı müteahhitlerin şehirde yapılan kentsel dönüşüm çalışmalarında şimdikinden daha etkin rol oynaması gerektiğini savunan Namık Ziya Mescioğlu, büyüyen sektörün ülke ekonomisine kattığı değerin daha da artması gerektiğinin de altını çizdi.

 

Şehirde ciddi şekilde artan kentsel dönüşüm projeleriyle eskiyen mahalleler yeni bir görünüme bürünüyor ve ekonomik açıdan da değer kazanıyor. İstanbul’un ardından en çok projenin yapıldığı iller arasında yer alan Yeşil Bursa, hak ettiği modern şehir planlamasına bu çalışmalar tamamlandığında kavuşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir