Kanada Dil Okullarında Eğitim

 

Günümüz şartlarında İngilizce öğrenmek artık gereklilik olmaktan çıkıp yaşamsal bi gereklilik haline dönüşmüş durumda. Bu açıdan başta öğrenciler ve iş yaşamında yükselmek isteyenler büyük çabalarla İngilizce öğrenmeye çalışıyorlar.

İngilizce öğrenmek için İnsanlar genellikle kurslara, halk eğitim merkezlerine kayıt yaptırıyor, mobil uygulamalar ve internet siteleri aracılığı ile, video eğitimlerle İngilizce öğrenip bu bilgilerini de geliştirmeye çalışıyorlar. Hatta sırf İngilizce öğrenme adına İngilizce ön hazırlığı olan üniversite programlarına kayıt yaptırarak da İngilizce öğrenmeye çalışan insanların da olduğu örnekler de mevcut.

Dil öğrenme ve akıcı konuşabilmek için bilinen en iyi yöntem yabancı insanlarla tanışmak ve konuşarak dil hakimiyetini geliştirmektir. Bu özellik üzerine inşa edilmiş öğrenme modelleri bulunmaktadır. Bunun bir örneği de yurt dışındaki dil okullardır, Kanada Dil Okulları da bu örneklerden birisidir.

Kanada Dil Okulları, 40’ın üzerinde farklı ülke ve şehirlerden gelen kültürel açıdan zengin bir öğrenci kitlesi bulunmaktadır. Buraya kayıt yaptıran öğrenciler sadece İngilizce öğrenmekle ve akıcı konuşmasını geliştirmekle kalmayıp bir çok farklı aksan ve kültürü de beraberinde öğrenmektedirler. Farklı kültürden insanlarla tanışarak ve dolayısıyla da konuşarak hem kültür açısından bilgi birikimi hem de farklı bir çok aksanı beraberinde öğrenerek hedefine çok daha kolay ulaşabiliyor.

Kanada Dil okulları bünyesinde öğrenim gören ve görecek olan öğrencilerin istek ve daha önemlisi ihtiyaçlarına göre haftalık olarak 15 saatten 35 saate kadar değişen eğitim programları bulunmaktadır. Uzman eğitmen kadrosu ile çok kısa sürede İngilizce seviyenizi beklentinizin üzerine dahi çıkarabilirsiniz.

Dil öğrenmenin yanında da bir çok avantajı da beraberinde edinebiliyorsunuz. Bunlardan en önemlisi Kanada Dil Okulları Toronto Adaları, CN Kulesi  ve Niagara Şelalesi, Chicago ve New York gibi bir çok şehir ve mekana geziler düzenleyerek öğrencilerine eşsiz fırsatlar ve imkanlar da sağlamaktadır. Üstelik okul şehir merkezinde bulunmakta ve Royal Ontaria Müzesi ve Ontaria Sanat Galerisi okulun komşuları arasındadır.

Eğer Kanada Dil Okullarında öğrenim görmeyi düşünüyorsanız okulun resmi internet sitesi üzerinden iletişim bilgilerine erişebilir ve Kanada Dil Okulları fiyat listesi için yetkililerden bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir