iPhone 7’de Siyah Seçenek Olacak

iPhone 7’de Siyah Seçenek Olacak

Teknoloji sektörünün en çok talep edilen modellerinden biri olan ıphone 7’lerin mavi modellerinin yerini artık siyah renkte ki modeller de almaya başlayacak. 5. Nesil ile renklenen Apple için daha çok basitleşmiş eleştirisi yapanları dediklerine pişman edecek özellikler devreye girmeye başlıyor. Daha önceden Apple yetkilileri almış oldukları eleştirileri yüzünden de apar topar asil renklerine geri dönerek kullanıcıları memnun etmeye çalışmıştı. Apple firması Space gray renklerinden sonra Rose Gold’u da eklemişti. En son yenilik olarak firmanın Iphone 7’de Siyah Seçeneközellikleri ile teknoloji severlerin karşısına çıkacağını söyleyebiliriz.

İnternet üzerinde yaygınlaşan haberler doğrultusunda da Iphone 7’nin siyah renk yerine mavi renkte modelinin geleceğini işaret etmişti. Eylül ayının gelmeye başlaması ile birlikte doğal olarak ıphone 7 modeli hakkında dedikodularında ardı arkası kesilmedi. Şimdilerde ise ortalıkta dolaşan dedikoduların başında akıllı cep telefonun siyah renkte piyasaya sürüleceği yönünde söylemler var. Baktığımız da Apple, birkaç senede siyah hiçbir model piyasaya sunmamıştı. Bu sefer ise  siyah rengi seven kullanıcıları için büyük bir sürpriz yapabilir. Eğer ki tüm sızan bu haberin doğruluk payı kanıtlanır ve piyasaya siyah rengiyle sunulan modelin birkaç farklı özellikleri de bulunacak. Bu özelliklerin başında ise cihazın  6/6s’in anten çizgilerinin alt bölüme konumlandırılacağını, aynı zamanda da kamera konusunda iyileştirmelerin yapılacağını söyleyebiliriz. Ayrıca cihazın kamera bölümü içinse büyük bir lens barındırılmış olacak. Fakat tasarımı büyük yönde etkileyecek olan lensin de kullanıcılar için ayrı bir düşündürücü yanı olacaktır diyebiliriz.

Apple her sene farklı özellikleri hizmetinize sunarken bu sefer de siyah telefon modeliyle karşınıza çıkarak kullanıcılarını en güzel şekilde mutlu etmenin yollarını arıyor. Mavinin yanı sıra siyah renkli modeliyle de kullanıcıların hemen her yerde gönül rahatlığı ile kullanabilecekleri tasarımları arasında yer alacak. Birbirinden güzel tasarımları ile dikkat çeken ıphone 7 modelleri ile artık her rengi gönül rahatlığı ile bulup kullanmaya başlamakta sizin elinizde olacak. Eylül ayına doğru ıphone 7 modelinin piyasaya sürülmesi de bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir