Gripper’da Büyük Teklif

Son zamanların en bilinen uygulamaları arasında yer alan Gripper, kullanıcılarına sunmuş olduğu yeni ödül sistemi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Birçok kullanıcının son derece merak ettiği ve tam da bu sebepten ötürü çok hızlı olarak üye sayısını artıyor. Çok basitçe, büyük işletmecilerin kullanıcıların sunmuş olduğu fırsat ve kampanyalardan yararlanmak için kurulmuş bir uygulama olan Gripper, internet kullanıcılarının site aracılığı ile ödülleri yakalayabilmeleri ve fırsatlı şekilde kullanabilmelerine de imkan sağlıyor. Sağlamış olduğu hediyelerin oldukça büyük olmasından dolayı, 2017 yılının en sevilen programları arasında yer almayı başarmış olan Gripper, konum tabanlı ödüller ile çok seviliyor.

Hızlı Yükseliş

2016 yılında oldukça büyük bir gelişme gösteren şirket, 2017 yılı ile beraber 2 bin 455 yeni yeye ulaşmaya başardı. Bunun yanı sıra uygulamaya kampanya sunan 52 firma daha bulunuyor. 62 bin 518 kullanıcının aktif olarak kullandığı bu uygulama, her geçen gün yepyeni ödüller dağıtıyor ve bu şekilde kullanıcıların ilgisini şirketler üzerinde sabit tutmayı amaçlıyor.

Uygulamanın sahibi olan şirket tarafından yapılmış açıklamaya göre Gripper, her geçen gün büyük bir gelişme gösteriyor. Ortaya çıkmış olduğu süre zarfından beri 900 bin TL değerinde dağıtmış olduğu ödül ile dikkatleri üzerine çeken Grippers, oldukça fazla seviliyor. 179 bin 904 ödül ile Grippers, alanında son derece büyümeyi ve gelişme göstermeyi hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir