Combofix Nasıl Kullanılır?

Virüsler, internette rahat bir şekilde dolaşmanın önündeki en büyük engellerdir. Özellikle bilgisayarın güvenliğini tehdit eden bu sorun, uzun zaman boyunca can sıkıcı durumların ortaya çıkmasına neden olabilir. Combofix, diğer antivirüs programlarından alamadığınız verimi verirken daha hızlı bir şekilde ortaya çıkan bu sorunun tamamlanmasını sağlıyor.

Kullanımı:

Combofix nasıl kullanılır sorusundan önce bu programı kullanmak için yeterli şekilde bilgisayar bilgisine sahip olup olmadığına bakmanız gerekiyor. Çünkü etkili bir program olduğu için, bilgisiz kişilerin elinde bilgisayar sistemine zarar verebilen şeylere dönüşebiliyor. Özellikle Windows 7 kullanıcılarının indirerek sorunsuz bir şekilde kullanabileceği bu uygulama, diğer işletim sistemlerini kullananlar için biraz daha zahmetli bir hale gelebiliyor.

Programı bilgisayarınıza indirdikten hemen sonra, çift tıkla çalıştırarak virüsleri tarama işlemine başlayın. Programın daha iyi şekilde tamamlanması için, bilgisayarı güvenli modda başlatmanız daha iyi olacaktır. Bu alanda bilgisayarı başlattıktan sonra kısa bir tarama ile, bilgisayarda zararlı olan tüm sorunları bulabilirsiniz. En az 15 dakika boyunca çalışacak program için, ekstra hiçbir işlem yapmanıza gerek yoktur. Sistemi derin bir şekilde tarayan Combofix, virüsleri ve diğer zararlı yazılımları otomatik bularak, bilgisayardan hızlı bir şekilde siler. Silme işlemi tamamlandıktan sonra bir süre beklediğinizde bilgisayar yeniden başlamış olacaktır. Bu adımdan sonra bilgisayarı son kez tarattığınızda tüm sorunların bu şekilde temizlendiğini fark etmiş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir