Bitlio.com Referans Sistemi

Bitlio.com Referans Sistemi

Sayfamızdaki referans bölümünden kazanmak istiyorsanız sizler için Referans nedir? sorusunun cevabını vermek istiyoruz.

Sayfamızdaki referans işlemi sayesinde hesabınızda tanımlı olan bu parayı çeşitli kripto para alım ve satım işlemlerinde anında kullanabilirsiniz. Dilerseniz de paranı nakit olarak hesabınızdan çekebilirsiniz.

Sayfamızdan üye olduktan sonra, sizin referansınız sayesinde sayfamıza üye olan arkadaşlarınızın yapmış olduğu her alım satım alınan komisyon miktarının %50’si gün içerisinde otomatik olarak sizlerin hesabında tanımlanacaktır.

Sayfamızdaki referans işlemi sayesinde hesabınızda tanımlı olan bu parayı çeşitli kripto para alım ve satım işlemlerinde anında kullanabilirsiniz. Dilerseniz de paranı nakit olarak hesabınızdan çekebilirsiniz. Referans sistemi sayesinde, dilediğiniz kadar arkadaşınızı sayfamıza davet edebilirsiniz. Bu sayede sadece arkadaşlarınız değil, aynı zamanda sizler de kazanacaksınız.

Referans sistemiyle kazanmış olduğu miktarı, çeşitli kripto para alım satım işleminde kullanırsanız, karşınıza hiçbir şekilde üst ya da alt sınır çıkmayacak. Yani sayfamızda bu konuda üst alt limit bulunmamaktadır. Dilediğiniz miktar için, hediye paranızı kullanabilirsiniz.

-Referans sitemi ile kazandığınız miktarın üst sınırı bulunmamaktadır. Bunun için arkadaşlarınızı davet etmeniz aslında sizin yararınıza olacaktır.

Referans sistemiyle kazanacağınız paranın sınırı olmamasıyla beraber, davet edeceğiniz kişi sayısının da hiçbir sınırı bulunmamaktadır. Dilediğiniz kadar arkadaşınızı kazanmak ve kazandırmak için davet edebilirsiniz. Bu konudaki ayrıntılı bilgi için, https://www.bitlo.com/referans adresine göz atabilirsiniz.

Bitcoin Nasıl Alınır?

Referans Sistemi Nasıl Kullanılır?

 Referans sistemi kullanmak için yapmanız gereken tek şey sayfamıza üye olmak. Sayfamıza üye olmak için hiçbir ücret ödemenize gerek yok. Üye olmak ve üyelik sonunda kazanabileceğiniz sistemden faydalanmak https://www.bitlo.com/ adresinden üye olan bütün kullanıcılar için ücretsiz.

Referans sisteminden yararlanabilmek için sisteme giriş yapın. Eğer üye olmadıysanız sayfadaki “Kayıt Ol” kısmından anında üye olabilirsiniz. Sayfamız üzerinden kullanabileceğiniz referans sistemini kullanabilmek için sadece 3 aşamadan geçmeniz yeterli. Bu aşamalar sırasıyla şu şekilde:

  1. İlk olarak kayıt olun. Kayıt olduktan sonra referans linkinizi oluşturabilirsiniz.
  2. Sosyal medya kullanıyorsanız, oluşturduğunuz referans linkini sosyal medya hesaplarınızda arkadaşlarınız ile anında paylaşabilirsiniz.
  3. Sürekli olarak kazanmak için arkadaşlarınızı davet edin. Davet ettiğiniz arkadaşlarınız sayfamız üzerinden işlem yaptıkça sizler komisyonun %50’si kadar ödül kazanabilirsiniz.

Referans Sistemini Kullanmak İçin Arkadaşlarımı Nasıl İkna Edeceğim?

 Daha öncede belirttiğimiz gibi, referans sistemini kullanmak istiyorsanız, ilk olarak arkadaşlarınızı davet etmeli ve onların üye olmasını sağlamalısınız. Aksi durumda bu sistemden ödül kazanamazsınız. Çevrenizi ikna etmek ve sayfanın güvenilir olduğunu belirtmek için şunları göz önünde bulundurabilirsiniz:

  • Paralar için güvenli depo: Dijital para kullanan pek çok kişi, cüzdan kullanmaktadır. Ancak cüzdanınız yoksa bize ait olan güvenlik soğuk depomuzda paralarınızı güvende tutabilirsiniz.
  • Gizlilik: Sayfamıza üye olabilmek ve işlemleri başlatmak için T.C. kimlik numarası, cep telefonu numarası ve doğum tarihi bilginiz gerekiyor. Bu bilgilerinizi şifrenizle sayfada güvenli bir şekilde saklanmaktadır. Hiçbir amaç için bilgiler üçüncü bir kişiyle paylaşılmamaktadır.
  • Destek: Sayfamız bu konuda yeni üye olanların yardımına koşmak amacıyla destek hattı oluşturdu. https://destek.bitlo.com/ adresinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir