Asus Zenfone 3 Piyasaya Çıkıyor!

asus zenfone 3

Asus Zenfone 3 Deluxe Satışlarının Ne Zaman Yapılacağı Kesinleşti

Tüm dünya da olduğu kadar Türkiye’de de albenisi fazla olan Asus yeni üretimlerine dur durak demeden devam ediyor. Asus Zenfone3 Deluxe üretiminin yapılmasının ardından son teknoloji modelinin ne zaman teknoloji pazarında yer alacağı da merak konusu olmuştu.Şimdiye kadar gelecek en güçlü teknoloji ürünü olmasıyla dikkat çeken Asus Zenfone 3 Deluxe akıllı telefon teknoloji kullanıcıları yakın zaman içerisinde Asus en yeni modelini kullanmaya başlayacak. Görüntüsü ile tüm teknoloji kullanıcılarını mest etme başarısını gösteren akıllı telefonun en az görüntüsü kadar fiyatı da bütçenizi sarsmadan alabileceğiniz cinsten belirlenmiştir. Üstelik akıllı telefon da teknoloji tutkunlarının son derece hoşuna gidecek olan görünmez anten hattı tasarımı yer alıyor. Bu yönüyle dünya da dikkat çeken ilk telefon olma özelliğini de doğal olarak bünyesinde taşıyor.

Asus Zenfone 3 Deluxe Modelleri

Zenfone 3 Deluxe, Qualcomm Snapdragon 821 özelliğini de taşıyacak. 6GB RAM, 5.7 inç Full HD AMOLED ekrana sahip olan akıllı telefon bakıldığında her yönden büyük bir beğeni toplayan özelliğe sahip. Son dönemde tüm dünya da olduğu kadar ülkemizde de moda olan selfi ile ilgili olarak akıllı telefonun oldukça fazla hoşa gidecek önemli özellikleri de bulunuyor. Akıllı telefonun 8 megapiksel ön kamera özelliğinin bulunmasına karşı aynı zamanda r 23 megapiksel arka kamera ile donatılmış muhteşem özelliğe de sahip. Asus Zenfone 3 Deluxe Modelleri ile piyasaya girdiği andan itibaren kullanıcıları oldukça fazla olumlu etkileyeceğe benziyor. Üstelik akıllı cep telefonun özelliklerini incelerken de bir diğer dikkat çeken yönlerinden birisi olarak da 0.3 saniye içerisinde kimlik sorgulama özelliğine sahip olması diyebiliriz.

asus zenfone

Kaliteli ve şık tasarımıyla dikkat çeken akıllı telefon modellerini Asus piyasaya en hızlı şekilde sunmaya hazırlanıyor. Kısa zaman içerisinde satışa sunulması beklenen akıllı telefon modelleri ile telefon kullanıcıları da artık son derece rahat etmeye başlayacak. Çünkü akıllı telefonların kullanımları da son derece rahat ve bir o kadar da pratik diyebiliriz. Asus kullanıcıları her konuda telefonlardan fazlası ile memnun kalacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir