Akıllı Bileklikler

Wellbe Akıllı Bileklikler

Teknolojinin hemen hemen her gün geliştiği günümüzde fiziksel aktivitelerimizi takip etmek ve kontrol altına almakta oldukça kolaylaştı. Akıllı bileklikleri ile günlük attığımızadım, yaktığımız kalori gibi değerler hesaplanırken WellBe teknolojide önemli bir adım atarak algoritma ile kalp ritmini ölçerek stres seviyesini belirlemeyecek WellBe akıllı bileklikleri üretti. Mental sağlık açısından oldukça önemli bir gelişme olan stres seviyesinin ölçülmesi ile kişiler kendileri etkileyen bireylerin tespitini kolayca yapabilecektir.

WellBe Akıllı Bileklikler Stresi Ölçüyor

Günün yoğun temposu içinde her zaman dilimi ve değiştirdiğimiz her mekânda iletişime geçtiğimiz kişiler değişmektedir.Günlük aktiviteler, bulunduğumuz ortam, arkadaş çevresi okul veya iş hayatı içinde karşılaştığımız bireyler değişmektedir. Değiştirdiğimiz her ortamda ve iletişime geçtiğimiz her bireye göre algoritma ile kalp ritim değeri ölçen ve kişileri strese neden olma değerlerine göre sınıflandıran bu bileklikler sağlık açısından da oldukça önemli bir yere sahiptir. Stresten kaynaklı tüm sorunlara bir çözüm olacak WellBe akıllı bileklikler sizi strese sokan veya varlığıyla iyi gelen bireyleri belirlemenizde yardımcı olacak ve günlük yaşantınızda sizi rahat ettirecek teknoloji ile hazırlanmıştır.

WellBe Akıllı Bileklikler İle Arkadaş Seçimi

Günlük hayatta iletişime geçtiğimiz her birey için ayrı ayrı stres değeri ölçen ve kayıt altına alan bu bileklikler ile hayatımızda stres yaratan bireylerin belirlenmesi kolaylaşmıştır. Ayrıca kalp ritim seviyeleri göz önüne alındığında varlığının iyi geldiği bireylerde saptanabilmektedir. Bunlar göz önüne alındığında WellBe akıllı bileklikler sayesinde günlük yaşantımıza yön verecek arkadaş seçimleri yapılabilmektedir. Hayatımızda strese neden olan kişilerden uzak durarak daha sakin ve huzurlu bir yaşama sahip olmamız WellBe akıllı bileklikler ile mümkündür. Stresten kaynaklı tüm sorunların ortadan kaldırılması ile de sağlık açısından da oldukça önemli bir gelişmedir. Stresten kaynaklı ve nedeni belirlenemeyen tüm sağlık sorunlarının belirlenmesi açısından da oldukça önemli bir yere sahiptir.

Wellbe akıllı bileklikleri kullanıcıların oldukça kolay bir şekilde akıllı cihazlarından takip edebilmesi de mümkündür. Henüz piyasa ya sürülmeyen bu ürün teknolojide yeni bir çağın başlangıç habercisi olmakta ve oldukça merakla beklenmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir