2019 Yatak Odası Takımları

Havalar ısındıkça ve yaz ayları yaklaşıyor. Bahar sonrasında gençler kıpır kıpır heves içinde mobilya mağazalarında evlerine eşya bakarlarken bir yandan da düğün salonlarında, kafelerde, açık hava salonlarda nikâh, nişan ve düğün merasimi yapmak için mekân bakmaktadırlar.

Ev eşyası seçerken en çok oturma odası ve yerleştirilebilir mobilyalar konusunda kararsızlığa düşülmektedir. Bu nedenle genlin adayları bunun yanında kardeşleri ve anneleri mobilya mağazalarını adeta altını üstüne getirerek eşya alımı için gezmektedirler. Bir çok mağazaya giren adayların bakındığı çeşitler genelde; oturma odası, yatak odası takımı, yemek odası, mutfak takımı, porselen takımları olmaktadır. Evlerin salonlarında da en çok dikkat edilen eşyalardan birkaçı da dolaplar olmaktadır. Mesela salonlarda duvara döşemeli yani montaj edilmiş dolaplar olması kiraya çıkanlar için ciddi kararsızlık teşkil etmektedir. Bu nedenle TV ünitesi alırken söküp takılabilen mi olsun yoksa kurulup kaldırılabilen yani taşınabilen bi olsun şeklinde kararsızlık söz konusu olmaktadır.

Yaz aylarının gelmesi ile fiyatlarda da ciddi oranda artış olması söz konusudur. Bu aslında gayet normal bir durumdur, çünkü arz talep dengesi sağlanması açısından fiyatları bu denli değişmesi değişken olması gayet normaldir. Bu açıdan alınmak istenen mobilyalar ve ev eşyaları fiyatların yükselmesine henüz zaman varken alınmalıdır. Bu yüzden bahar öncesi almaya karar verdiğiniz ev eşyalarınızı düğün sezonu açılmadan almakta fayda vardır. Evlere alınacak ev eşyaları TV üniteleri Modelleri ve yatak odası takımları içinde sarı, mavi, pembe, kırmızı renklerin tonlarında hangileri isteniyorsa buna göre seçim yapılır ve ev eşyaları buna göre seçilerek uyum sağlanır. Bunun yanında seçilecek oturma takımları, ev eşyaları, hatta her odaya seçilmiş halılar seçilecekse deseninden rengine, metre karesinden kalınlığına kadar tüm detaylar gençler açısından çok önem arz eden ve dikkat edilen konulardır.

Bu ve benzeri konuların hakkında yazılmış bilgileri öğrenmek için sizelere aşağıdaki blog steisnde bir çok yazı hazırlanmışyır. Bu blog içerisindeki yazılar aracılığı ile öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri; mobilya, dekorasyın, ev eşyası ve modeller hakıkında fiyat ve kalite adına her şeyi Berke Mobilya Blog sitesinden bilgi olarak temin edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir